Ledger Nano S


Portfel na kryptowaluty

Ledger Nano S to portfel narzędziowy Bitcoin, Ethereum i Altcoins, oparty na solidnych zabezpieczeniach służących do przechowywania zasobów kryptograficznych i zabezpieczania płatności cyfrowych. Łączy się z dowolnym komputerem (USB) i umieszcza bezpieczny wyświetlacz OLED w celu sprawdzenia i potwierdzenia każdej transakcji jednym naciśnięciem przycisków bocznych.

SPRZĘT NAJNOWSZEJ GENERACJI
Jeśli posiadasz cryptokurrencies, musisz chronić poufne dane i dostęp do swoich funduszy. Dzięki funkcji Ledger Nano S nigdy nie są eksponowane takie sekrety, jak klucze prywatne: wrażliwe operacje są izolowane wewnątrz portfela sprzętu w najnowocześniejszym zabezpieczonym elemencie, zabezpieczonym kodem PIN. Transakcje nie mogą zostać naruszone, są one fizycznie zweryfikowane na osadzonym ekranie za pomocą prostego naciśnięcia przycisku.

ZAPŁACIĆ I UWIERZYTELNIJ
Ledger Nano S zawiera programy Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Ethereum Classic oraz inne klucze kryptoksiążki typu blockchain. Możesz wysyłać i odbierać płatności, sprawdzać konta i zarządzać wieloma adresami dla każdej waluty z tego samego urządzenia. Nano S obsługuje także standard FIDO® Universal Second Factor, który upraszcza proces uwierzytelniania w kompatybilnych usługach internetowych, takich jak GMail, Dashlane, Dropbox lub GitHub.